Lodówka dwudrzwiowa – pięć powodów, dzięki którym docenisz to rozwiązanie!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lodówka dwudrzwiowa zyskała ostatnimi czasy na popularności wśród osób, które zastanawiają się, jaki nowy model chłodziarki będzie mógł się sprawdzić w ich przypadku. W żadnym wypadku nie jesteśmy tym zdziwieni, gdyż to rozwiązanie może docenić praktycznie każdy. Jeśli chcesz poznać pięć powodów, dzięki którym Ty też docenisz lodówki Side by Side – przeczytaj ten artykuł!

Powód pierwszy – lodówka dwudrzwiowa wcale nie pobiera tyle prądu, ile mogłoby się wydawać

Jeśli na samym wstępie pomyślałeś, że lodówka dwudrzwiowa może nie być dla Ciebie dobrym wyjściem ze względu na pobór prądu – nie powinieneś się o to martwić. Oczywiście faktem jest, że większa lodówka będzie pobierała więcej energii ze względu na konieczność schłodzenia odpowiednio większych komór niż w wypadku klasycznej lodówki, jednak możesz być przyjemnie zaskoczony faktycznym poziomem zużycia energii przez taką lodówkę. Przykładem może być tutaj marka Samsung – dzięki zastosowaniu kompletu różnych technologii, takich jak Metal Cooling, izolacji i kompresora inwerterowego, ich lodówki dwudrzwiowe mogą pochwalić się najwyższą klasą energooszczędności na rynku (klasa C), jeśli chodzi o chłodziarki Side by Side.

Powód drugi – lodówka dwudrzwiowa to mniej schylania!

Wszyscy wiemy o tym, jak bardzo życie w dzisiejszych czasach obciąża nasz kręgosłup. Lodówki Side by Side mogą nas nieco odciążyć także pod tym kątem. Oczywiście znajdziemy tam też szafki na dole, ale ze względu na większą przestrzeń i inne usytuowanie zamrażarki, nie będziemy musieli schylać się za każdym razem, kiedy będziemy potrzebowali mrożonego produktu. Będziemy mogli poukładać wszystkie nasze rzeczy w zamrażarce tak, by zniwelować konieczność zginania naszego kręgosłupa do niezbędnego minimum. To duże ułatwienie dla tych z nas, którzy narzekają na stan swoich pleców. 

Powód trzeci – masa przestrzeni

Kolejny powód docenią przede wszystkim te osoby, które mają liczną rodzinę. Lodówka dwudrzwiowa to świetny sposób na to, by odwiedzać sklep rzadziej – ogrom przestrzeni w komorze chłodzącej i zamrażalniku sprawi, że będziesz mógł robić jednorazowo znacznie większe zakupy. W tej kwestii również warto zerknąć na to, co oferuje producent – marka Samsung dzięki technologii Space Max™ jest w stanie zaoferować jeszcze więcej miejsca w każdej ze swoich lodówek.

Powód czwarty – lodówka Side by Side to najczęściej kostkarka i dyspenser wody

Jeśli jesteś fanem mrożonych napojów i kostek lodu dzwoniących o brzeg szklanki – lodówka dwudrzwiowa również może być opcją dla Ciebie. Ze względu na jej większy rozmiar względem klasycznych urządzeń można tam zmieścić nie tylko więcej produktów spożywczych, ale także więcej rozwiązań, które mają na celu ułatwić Ci codzienne życie – kostkarka i dyspenser wody są jednymi z nich.

Powód piąty – inteligentna lodówka dwudrzwiowa!

Przykładem kolejnej technologii, która może znacznie ułatwić nam życie, jest system Smart Home. Dzięki niemu już nigdy nie będziesz się musiał zastanawiać, jakie dokładnie przedmioty znajdują się w Twojej lodówce – bez problemu sprawdzisz to, nawet będąc w sklepie, jeśli w Twojej chłodziarce nie brakuje inteligentnej technologii. Będziesz mógł także sterować z poziomu swojej lodówki innymi sprzętami w całym domu, dzięki systemowi SmartThings. Niektóre chłodziarki Samsung mogą zaoferować jeszcze ekran Family Hub, który dodatkowo ułatwi sprawienie z lodówki prawdziwego domowego centrum dowodzenia innymi urządzeniami.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*