Francesco Casalino/unsplash.com

Oświetlenie na mały balkon – postaw na LED

Miejsce umieszczania oświetlenia balkonowego warto przewidzieć już na etapie prac remontowych mieszkania. Dzięki temu będzie można poprowadzić instalację elektryczną na balkon. Jakie oświetlenie warto wybrać?

Kinkiety

Popularne kinkiety najlepiej prezentują się na średniej wielkości balkonie. Jeśli chcesz powiesić kinkiety na małym balkonie, to warto zdecydować się na minimalistyczne modele.

Lampy wiszące

Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na małych kwadratowych balkonach. Należy dokładnie przemyśleć powieszenie takiej lampy, ponieważ lampa na długim łańcuchu może uszkodzić szybę, gdy będzie porywisty wiatr.

Cotton balls na balkonie

Bardzo modną ozdobą balkonu jest cotton balls. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli nie możesz powiesić tradycyjnej lampy na zewnątrz. Cotton balls warto zaakcentować wybrane miejsce na balkonie.

Lampy solarne Led

Jeśli chcesz mieć ekologicznie oświetlony balkon, to najlepszym wyborem są lampy solarne LED. Na małym balkonie najlepiej sprawdzą się lampy wbijane do doniczek umieszczonych na balustradzie. W sklepach dostępne są lampy solarne w różnych formach i kolorach.

Zdjęcie główne: Francesco Casalino/unsplash.com

Napisz komentarz

Reklama